Co jsou jablečné jablečné octové pilulky?

Jablečné jablečné pilulky jsou druh přírodního doplňku. Tyto pilulky jsou často užívány těmi, kteří doufají, že podporují úbytek na váze, jak říkají, že pomáhají kontrolovat chuť k jídlu. Lékaři z oblasti přírodní medicíny jim také doporučují za takových podmínek, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol a rakovina, ale pro některé z těchto způsobů použití se ukázaly jako neúčinné. Navíc může být přidávání jablečného octa spojené s nežádoucími účinky, jako je snížení hladiny draslíku a změny v kostní denzitě. Z tohoto důvodu může člověk dělat dobře, aby si opatrně a možná mluvit s lékařem nebo odborníkem na naturopatickou medicínu před tím, než je použije.

Nejčastěji se vyskytuje při vaření, příprava jídla a moření, jablečný jablečný ocet se také používá jako zdravotní doplněk. Když si ho člověk chce užívat pro zdravotní účely, může jej získat ve formě pilulky. To mu umožňuje vzít ocot, aniž by ho musel ochutnat, a může také chránit jeho krk před kyselým obsahem tohoto druhu octa. Navíc někteří lidé najdou pilulku pohodlnější.

Často lidé berou pilulky z jablečného octa v naději, že ztratí váhu. Tyto pilulky jsou říkány, aby pomohly osobě cítit plné delší dobu, což znamená, že může fungovat jako přírodní potlačující chuť k jídlu. Pokud se člověk cítil hladověji méně často, může být snazší konzumovat méně kalorií a zhubnout. V mnoha případech jablečné jablečné pilulky obsahují také další doplňky, pokud jsou určeny k podpoře úbytku hmotnosti. Například některé obsahují chróm, který pomáhá zlepšit metabolismus cukru.

Jablečné octové pilulky mohou také mít jiné příznivé účinky na zdraví. Některé studie dokázaly, že jablečný jablečný ocot může snížit hladinu cholesterolu a že snižuje hladinu cukru v krvi, což může být u lidí s diabetem užitečné. Další výsledky ukázaly, že by mohlo pomoci snížit krevní tlak a učinit z něj méně pravděpodobné, že se vyvinou srdeční onemocnění. Navíc někteří vědci věří, že se mohou ukázat jako užitečné pro potírání a prevenci některých druhů rakoviny, jako je rakovina jícnu.

Přestože existuje mnoho výhod, které mohou mít při užívání pilulky z jablečného octa, člověk může dobře dělat opatrnost a nejprve vyhledat poradce lékaře. Je to proto, že užívání velkého množství jablečného octa po delší dobu může mít nepříznivé účinky na kostní hustotu nebo nižší hladiny draslíku v těle. Navíc, jablka jablečné pilulky uvíznou v krku, mohou způsobit pálení.