Jaké jsou některé domácí prostředky pro šindele?

Mnoho lidí zažilo bídu způsobenou šindelem. Existují některé léky proti bolesti, které způsobují, ale ne pro samotný šindele.

Může být užitečné, abyste nejprve pochopili, co vlastně je šindel. V podstatě je to kuřecí kočka, která se vrátí s pomstou. Virus varicella nikdy ve skutečnosti nezmizí, jakmile člověk má kuřecí neštovice. Místo toho jde do hloubky v hrudníku. Něco se může stát tělu, jako je extrémní stres nebo potlačení imunitního systému, a najednou se člověk probudí jednou ráno s horečkou, extrémní bolestí na jedné straně těla a možná bolestivými červenými vředy.

Virus varicella byl vzkříšen a cestuje podél kořenových nervů v těle jako šindele, zapálil je a působil intenzivní bolest. Mnoho z nich považuje tuto bolest za spálenou s cigaretou nebo za zapálení cigaretového zapalovače.

Vzhledem k tomu, že je způsobena spícím virem, domácí léky obvykle nejsou pro samotný virus příliš užitečné. Místo toho se zaměřují na zmírnění příznaků a udržení pohody pacienta. Při léčbě během 24 hodin od nástupu příznaků bude osoba obvykle mít mnohem lehčí případ a příznaky budou lépe zvládnutelné. Lékaři mohou podat antivirovou injekci, která pomůže a může také předepisovat náplasti lidokainu, ale jsou drahé.

Jeden dobrý domácí lék je ovesné vločky nebo použití ovesné moučky. To může pomoci uklidit popáleniny. Dalším příplatkem je kalamínový krém nebo jakýkoli druh krému určený k léčbě popálenin nebo kousnutí hmyzem. Vložení lotionu do chladničky nejprve učiní aplikaci chladicí úlevu. Led může být používán velmi krátkou dobu – 3 až 4 minuty najednou. Totéž platí pro pytel zmrzlého hrášku nebo kukuřice. Aloe vera gel na opalování může také pomoci, pokud má benzocain nebo lidokain ve směsi. Může jít také v chladničce. Samotné nervy jsou zapálené, takže jakékoliv ochlazení je úleva.

Zatímco existuje několik domácí opravné prostředky, které mají pomoci zmírnit bolest šindelů, by člověk měl vždy vyhledávat lékařskou péči jako první, aby se snížila závažnost vypuknutí. Každý, kdo má potlačený imunitní systém nebo je starší, by se měl naučit příznaky šindelů a okamžitě zavolat lékaře, pokud si myslí, že na obzoru je vypuknutí.